Vault34

VAULT34 YEŞİLÇAM SİNEMASI

Neuron Aerobics
6 Ocak Pazar 18:00-23:00

Vault34'te bundan sonra bolca gerçekleştireceğimiz atölye ve müzik performanslarının ilki 6 Ocak Pazar 18:00'de "Neuron Aerobics" adıyla gerçekleşiyor. İngiltere'den misafirimiz Vou'nun vereceği canlı kodlama ile müzik yapımı atölyesi ile başlayacak olan etkinlik Fluctuosa, Şarbon ve Vou'nun canlı müzik Random Input, Geiger ve Yağmur Akın Karagöz'ün görsel performanslarıyla devam edecek.

18:00 - 19:00 VOU // Live Coding Workshop
20:00 - 21:00 ŞARBON
21:00 - 22:00 FLUCTUOSA
22:00 - 23:00 VOU

Giriş Ücreti: 20TL


FLUCTUOSA
İstanbullu yeraltı elektronik müzik oluşumu Vayb’ın bir parçası olan Doğukan Acar aka Fluctuosa, müzikal yolculuğunun erken çağlarında akustik ve deneysel enstrümanlara ilgi duymasıyla birlikte Braindance müziğinin köklerine sadık kalarak çeşitli prodüksiyonlar üretti. Luke Vibert, Squarepusher, Aleksi Perala, Ceephax Acid Crew ile birlikte aynı sahneyi paylaştı. Ekim 2017 de Salih Topuz aka Arketip’in kurucusu olduğu Sitdownandance adlı plak şirketinden 'Gastropods' albümünü yayınladı.
soundcloud - residentadvisor

VOU
Vou is a computer musician, developer, and researcher based in the UK. His current research interests are live coding, improvisation, and algorithmic composition using open source software. He is the author of Siren, a tracker interface for programming language. This performance will showcase the tracker interface with drawing sounds from electro and braindance.
twitter

ŞARBON
Ömer Akalın ve Deniz Erdem’in Jazz ve Braindance tarzlarından etkilenerek hayata geçirdikleri Live projeleri “ŞARBON”
instagram

RANDOM INPUT
webpage - vimeo

GEIGER
soundcloud

YAĞMUR AKIN KARAGÖZ
flickr